Burc Thermal
Genel Bilgi

....Burc Thermal, yeni devraldığı hotel kompleksini her şeyiyle tamamen değiştirerek, kapasitesini arttırıp yeniledi. Termal hizmetini sağlıklı ve dolu dolu yaşayacağınız bir tesis haline gelen Burc Thermal, yeni yapılan ilave binası ve tümüyle yenilenen mekanlarıyla, otel kapasitesine göre Türkiye’nin en geniş termal hizmet birimleri ve havuzlarıyla hizmetinize sunuldu. Termal hizmetine yeni soluk getiren Burc Thermal, göz alıcı mekanları ve kaliteli hizmetiyle siz değerli misafirlerine termal farkını en iyi şekilde sunuyor.Doğayla iç içe, çam ağaçları altında, kuş sesleri arasında bol oksijenli havasıyla sakin,huzurlu, sağlıklı bir tatil imkanı için mükemmel bir noktada bulunan Burc Thermal’de aradığınız her şeyi fazlasıyla bulabilirsiniz.
Türkiye'nin en değerli Termal suyunun şifa verici özelliği ve güleryüzlü hizmet anlayışı, size eşsiz bir dinlenme ve tazelenme ile hem vücudunuzu hem de ruhunuzu rahatlatacak imkanı sağlıyor.
Loby ve Genel MekanlarOtelimize girdiğiniz andan itibaren özel olarak dekore edilen lobide sağlıklı, özel ve seçkin bir tatil anlayışının sizleri beklediğini hissedeceksiniz. Dilerseniz Lobi terasta yemyeşil muhteşem bir manzaraya karşı içeceğinizi yudumlayarak tatilinize başlayabilir, her yudumla birlikte yorgunluğunuzun da azaldığını hissedebilirsiniz.Lobideki rahatlatıcı fon müzikleri eşliğinde doğanın huzur verici atmosferini izleyerek rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

120 Deluxe Oda
2 Adet Kral Dairesi
6 adet Suit Oda 
2 Adet Engelli Odası
Geniş lobby
Kapalı  Restaurant
Bahçe çam kafe
Meryem ana hamamı ve seyirlikler
Basketbol, Voleybol ve Futbol sahası
T
oplantı salonları
Uzman doktorlar ve fizyoterapistler gözetiminde Tedavi Havuzları,Adnan Menderes Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Burc Thermal Tedavi Ünitesi

   
Site Creation & System by Netport